Вітаміни для жіночого організму

Кожен з нас чув ще з дитинства про те, як корисні вітаміни і мінерали для нашого організму. Але далеко не всі люди розуміють їх дійсну важливість. У нашому організмі синтезуються тільки два вітаміна- це вітамін К і Д. А решта вітаміни і мінерали людський організм повинен отримувати з продуктами харчування. Але як з’ясувати, скільки ваш організм отримує з їжею і скільки йому потрібно додатково цих мікроелементів?

Кожній людині незалежно від віку, щодня потрібні необхідні мікроелементи. Але в потреби в деяких елементах для чоловіків і жінок існує різниця. Жіночий організм більш чутливий до впливу зовнішніх факторів і піддається йому більше ніж чоловічий організм. Наприклад, кістки у жінок не такі міцні як у чоловіків. Тому деякі виробники вітамінів розробляють такі вітамінні комплекси конкретно для жінок. В деякі періоди життя жінки, необхідну кількість цих мікроелементів може змінюватися. Тут потрібно враховувати спосіб життя і деякі фактори. Давайте розглянемо конкретніше, які вітаміни необхідні жінкам.

Вітамін C — покращує імунітет, впливає на колір шкіри, і стан волосся. Вітамін Е — омолоджує всі системи і органи, надає еластичність шкірі, уповільнює процеси старіння. Вітамін його основна функція — це здоров’я шкіри. При нестачі вітаміну А на шкірі з’являються висипання, сухість, рани і так далі. Вітаміни групи B також дуже важливі для будь-якої жінки, так як покращують обмінні процеси, сприятливо впливають на нервову систему, покращують стресостійкість. Яким чином зрозуміти, що жіночому організму не вистачає мікроелементів? Брак вітамінів і мінералів друкується на зовнішньому вигляді жінки. Ви можете подивитися в дзеркало і зрозумієте, чи потрібні вам додаткові мікроелементи. Якщо в організмі недостатньо вітамінів і мінералів, організм починає виглядати погано. Можуть з’явитися проблеми зі шкірою вугри і висипання, волосся будуть погано виглядати, колір обличчя вам доводиться змінювати коректорами і пудрами, нігті і зуби стають крихкими. Недолік мікроелементів також впливає і на поведінку і емоційне самопочуття людини. Може псуватися настрій, з’являються проблеми зі сном, нервозність, невдоволення собою. Це ознаки нестачі корисних речовин в жіночому організмі. Необхідно додавати готові мультивітаміни і мінеральні комплекси, вони допоможуть вам забезпечити організм всіма необхідними речовинами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *