(Українська) Ремонт трансмісій авто від КПП-Центр

[:ua]На ринку України зуміла гарно зарекомендувати себе фірма КПП Центр, яка має спеціалізацію – поставка запчастин для трансмісії різної групи автомобілів. Сюди також входять: коробки, мости, зчеплення і редуктора. Більш детальніше на сайті http://www.kpp-centr.com.ua.

Широкий вибір запасних частин дає можливість фірмі КПП-Центр постачати все необхідне для сервісів, проводити ремонт коробки передач ZF та інші. В наявності є більш ніж 18000 різних позицій запасних частин від фірм виробників Euroricambi, ZF, Eaton та інших, що гарантує оперативність доставки в будь-яку точку України. У планах розвитку фірма «КПП-Центр» передбачає відкриття по Україні філій, а також продовження співробітництва з перевізниками СНД, в тому числі з Білорусією, Грузією, Молдовою та Казахстаном.

Створення інформаційного порталу допоможе автоперевізникам вільно орієнтуватися в знаходженні станцій технічних обслуговувань по Україні, а також ознайомитися з поширеними поломками елементів трансмісії та коробок передач. Кпп-центр пропонує клієнтам повний комплекс робіт по усуненні поломок зчеплення та проведення діагностики. Зчеплення – це важливий єлемент, який відіграє вагому роль в автомобільній конструкції. Зчеплення забезпечує плавність перемикання передач та допомагає зменшити на двигун навантаження. Ця деталь дуже вразлива, тому за її справністю необхідно постійно стежити. Заміна та ремонт зчеплення – це трудомістка робота, тому краще доручити її професіоналам. На сайті даної фірми є можливість детальніше ознайомитися з переліком усіх послуг.

КПП-центр може запропонувати клієнтам запчастини до Man, Daf, Volvo, Scania. Для цього потрібно зателефонувати до менеджера (067) 310 99 90 та дізнатися про наявність необхідних вам автозапчастин.[:]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *