Послуги компанії Case-service.com.ua

Компанія Case-service.com.ua забезпечує обслуговування сільськогосподарської техніки фірми Case та ремонт New Holland.

Для пошуку деталі або ремонту сільгосп-техніки можна не звертатися в офлайн-сервіс, а весь процес зробити онлайн. Це можна зробити на сайті case-service.com.ua. Для цього можна перейти за відповідним посиланням. Кожна послуга дозволяє вирішити одну або кілька проблем. Для точного виконання то чи іншої послуги потрібно правильно заповнювати відповідні поля.

Також на сайті можна замовити зворотний дзвінок. Це може допомогти вирішити ту чи іншу проблему.

Пошук деталі

Заявка на пошук деталі дозволяє знайти деталь для трактора, жатки або іншої сільгосп-техніки. Для цього необхідно перейти за посиланням з головної сторінки сайту. Відкриється вікно заповнення заявки.

У вікні необхідно заповнити поля «категорія», «модель» та інші. При цьому можна внести додаткові відомості та опис запчастини. Це може спростити пошук. Після заповнення форми її можна відправити. На цьому етап подачі заявки завершується.

Для досягнення максимального результату бажано заповнити всі поля. Можна вказати кілька деталей. Важливо правильно заповнити поле «телефон» і «контактна особа».

Ремонт техніки

Для оформлення заявки на ремонт можна перейти за відповідним посиланням на головній сторінці сайту. Відкриється вікно заповнення заявки. У вікні є обов’язкові для заповнення поля.

Якщо потрібно відремонтувати трактор або комбайн, але потрібно вибрати ці категорії в відповідних вікні. Потрібно заповнити поле «бренд» і «контактна особа». Важливо також правильно заповнити поле «телефон».

Після заповнення всіх полів форми можна відправити. На обробку піде якийсь час. Після цього можна буде перейти до етапу ремонту сільгосп-техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *