Нова Mazda СХ-4 — характеристики

Компанія Mazda тільки готується до дебюту модифікації крос-купе, як в Інтернеті на сайті www.autoroom.org з’явилися фотографії, на яких добре видно оновлений паркетник. Необхідно зауважити, що дизайн кросу підтягнули до межі. Mazda СХ-4 займає по продажам другий рядок (попереду іде «трійка»). Але попит на дану модель падає, наприклад, за період 2018 року було реалізовано 61376 авто, тоді як за шість місяців поточного року вибір на користь СХ-4 зупинили лише 21754 клієнта. Хоча експерти стверджують, що після оновлення машини, інтерес до «купе» значно підвищиться.

Що нове?

Уваги заслуговує радіаторна решітка, яка тепер відразу «впадає» в око, коли починаєш оглядати перед машини. Новий передній бампер замість поворотників і противотуманок має вузькі хромовані смужки. У тестовій машині по фото видно, що відсутнім є задній бампер, очевидно, його також замінять. Увагу необхідно звернути на нові фари, які мають світлодіодні кільця денних ходових вогнів. Поки що не має знімків салону, але швидше за все, він також буде зміненим на нові матеріали обробки. Хоча з офіційних джерел можна дізнатися, що в салоні новинки чекають побачити сучасну мультимедіа з широкоформатним тачскріном. Завдяки цьому можна буде управляти деякими функціями автомобіля за допомогою смартфону.

Невідомо чи змінилися габарити Mazda СХ-4. Раніше довжина становила 4633 мм, а це на 83 мм більше, якщо зрівнювати з кросом СХ-5. Скоріше за все незмінним залишиться дорожний просвіт. Китайські профільні медіа представили інформацію, що стосується двигунів машини. Вони залишилися абсолютно без змін, мова тут іде про бензинові чотирициліндрові «атмосферники». Паркетник облаштований дволітровим мотором буде мати передній привід, а двигун 2,5 буде у версії 4WD. Двигун Skyactiv-G 2.5 працює з 6АКП, тоді як Skyactiv-G 2.0 – в парі з автоматом або шестиступінчастою механікою.

Оновлений автомобіль по підрахункам повинен вийти на ринок приблизно до кінця поточного року. Крос колишній вартував від 140800 юанів, а це за сьогоднішнім курсом становить десь 495000 гривень.

Раніше повідомлялося, що Mazda може СХ-4 просто вивести за межі Китаю. Хоча на початок поточного року в ряді даної марки з’явився і одразу гучно заявив про себе кросовер СХ-30, необхідно зазначити, що він являється чимось середнім між моделями СХ-3 та СХ-5. Тому, експерти вважають, що крос-купе скоріше за все залишиться ексклюзивом Китаю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *